تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی ایران فا " /> " />
خبر شوک آور / کارلوس کی روش به سرطان مبتلا شد؟
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران فا و به نقل از خبرگزاری کاپ، برد 6برصفر مقابل گوام خارج از هرگونه بحثی در رابطه با کیفیت تیم گوام خبرهای خوبی از تیم ملی ایران می داد. اینکه جوان ها کم کم در تیم جا افتادند و جوانگرایی کارلوس کی روش در حال  جواب دادن است. هنوز چند ساعت از پایان بازی نگذشته بود و خوشحالی حاصل از برد پرگل تیم ملی از ذهن ها پاک نشده بود که کی روش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی از مساعد نبودن اوضاع خبر داد و گفت زمانی که به ایران برگردد باید برای ادامه همکاری با علی کفاشیان صحبت کند.              کارلوس کی روش خبر شوک آور / کارلوس کی روش به سرطان مبتلا شد؟
 
از طرفی امروز اسلامیان نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کارلوس کی روش گفت: از کی روش حمایت خواهیم کرد و مشکلی بابت ادامه کار او نیست. سرمربی تیم ملی کسالتی دارد و به خاطر همین این صحبت ها مطرح شده است. 
 
بعد از ردوبدل شدن این صحبت ها اکثر کارشناسان اعتقاد داشتند که کی روش دوباره می خواهد از هوش و زیرکی خودش استفاده کند و به بهانه گرفتن مرخصی از مردد بودن کار در ایران خبر دهد. اما انگار موضوع چیز دیگری بود. 
 
خبری که باورش شاید برای هیچکس ممکن نباشد.
 
پیگیری های کاپ حاکی از آن است که کارلوس کی روش سرمربی 62 ساله تیم ملی فوتبال ایران  به طور جدی مشکوک به سرطان معده شده است و کسالتی که اسلامیان از او صحبت می  کرد خیلی جدی تر از آن چیزی است که همه فکر می کردند.
 
حال باید تا فردا صبر کرد و دید کارلوس کی روش در قبال این مساله مهلک چگونه موضع گیری خواهد کرد. چیزی که مشخص است این است که این بار گویا اوضاع از بقیه دفعات فرق می کند و شاید بیماری کارلوس کی روش مانع از ادامه همکاری او با تیم ملی ایران شود. 
 
او دقیقا به همین دلیل طی هفته های گذشته بارها و بارها از کفاشیان خواست که به مرخصی برود.
 
کی روش در ماههای گذشته بارها و بارها تلاش کرد که این خبر مخفی بماند و به طور حتم باز هم تلاش خواهد کرد تا این اتفاق از دید افکار عمومی پنهان باقی بماند.
 
برای سرمربی خاص و دوست داشتنی تیم ملی ایران آرزوی سلامتی می کنیم.
 
گفتنی است پس از انتشار این خبر توسط رسانه ها، نایب رئیس فدراسیون فوتبال آن را تکذیب کرد.


محمدسجاد سیفی چهارشنبه 27 آبان 1394 - 21:43 نظرات()
مصوبه عجیب در شورای نشریات دانشجویی وزارت بهداشت
نشریات دانشجوییمصوبه‌ای عجیب در شورای نشریات دانشجویی وزارت بهداشت و در مغایرت با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران فا، در جلسه چهارشنبه مورخ 29 مهرماه 94 شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت بهداشت که به ریاست فراهانی معاون فرهنگی این وزارتخانه برگزار شده، طرحی در رابطه با انتخابات پیش روی مدیران مسئول نشریات دانشجویی وزارت بهداشت به تصویب رسیده است.

براساس این طرح، تشکل‌های دانشجویی که صاحب امتیاز بیش از یک نشریه هستند به ازای هر3 نشریه فقط یک حق رای در انتخابات مدیران مسئول خواهند داشت، یعنی عملا 2 مدیر مسئول از حق قانونی رای دادن در انتخابات محروم می‌شوند.

این مصوبه خلاف ضوابط ناظر بر نشریات دانشجویی است که مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

مصوبه مذکور پس از بحث و چالش فراوان میان اعضا، به رای گذاشته شد که با آراء 4 موافق و 3 مخالف به تصویب رسید. اعضای دولتی جلسه جزو موافقان این مصوبه بوده‌اند. 

برخی کارشناسان در این زمینه معتقدند که این مصوبه "غیرقانونی" در راستای محدودسازی برخی تشکل‌های انقلابی تصویب شده است.


محمدسجاد سیفی چهارشنبه 6 آبان 1394 - 13:55 نظرات()