تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی ایران فا
محموله سیگار قاچاق در قصرشیرین کشف شد
 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران فا به نقل از ایرنا سرهنگ عنایت فلاحی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت که ماموران انتظامی قصرشیرین در حین گشت زنی در مبادی خروجی این شهرستان مرزی، به یک دستگاه خودرو سواری مشکوک می شوند که با توقیف و بازرسی آن، 32 هزار و 800 نخ سیگار قاچاق خارجی را کشف و ضبط می کنند.
وی اضافه کرد که ماموران انتظامی قصرشیرین همچنین در بازرسی از این خودرو، موفق می شوند 260 بسته توتون قلیان خارجی قاچاق را کشف و ضبط کنند.
وی اضافه کرد که راننده این خودرو پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شهرستان شد.
فرمانده انتظامی قصرشیرین تاکید کرد که موضوع مقابله با کالای قاچاق به صورت ویژه در دستور کار است و با اخلاگران اقتصادی بدون هیچ گونه چشم داشتی برابر قانون به شدت برخورد می شود.
سرهنگ فلاحی همچنین از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این طرح به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و در ماه رمضان با شدت بیشتری اجرا می شود. 
وی از مردم خواست تا با ماموران انتظامی همکاری کنند و گزارش های خود را در زمینه تخلف ها از طریق تماس با شماره تلفن های 197 و 110 برای پیگیری به پلیس اطلاع دهند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از 27 هزار تن جمعیت و 186 کیلومتر مرز مشترک با عراق دارای دو مرز رسمی و فعال پرویزخان و قصرشیرین است.
بیش از 54 درصد از حجم صادرات کالاهای غیرنفتی کشورمان به عراق از طریق مرز رسمی و بین المللی پرویزخان قصرشیرین انجام می شود.


محمدسجاد سیفی پنجشنبه 27 خرداد 1395 - 13:13 نظرات()