تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی ایران فا
پرونده شرور مسلح رودبار جنوب به صورت ویژه رسیدگی می شود
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب از رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده شرور مسلح 'آریا جاویدان' در این شهرستان خبر داد.
پرونده شرور مسلح رودبار جنوب به صورت ویژه رسیدگی می شود
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران فا به نقل از روابط عمومی دادگستری روز یکشنبه روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان سهراب سالاری افزود: شرارت های این فرد مسلح با دستور قضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب و با تلاش های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج)، سحرگاه جمعه 21 خرداد با گرفتار شدن در دست قانون پایان یافت.
 
وی اظهار کرد: اخبار تکمیلی در زمینه صدور حکم این شرور و هم دستانش به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
وی گفت: این متهم شرارت های متعددی از قبیل قتل و آدم ربایی را در شهرستان های ریگان، نرماشیر و رودبارجنوب در پرونده سیاه خود دارد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب اظهار کرد: پرونده این شرور و همدستانش در شعبه اول بازپرسی دادسرای این شهرستان در حال رسیدگی است.
وی تصریح کرد: ماموران اداره اطلاعات در درگیری های چندماه گذشته با این شرور، دو تن از همدستان وی را به هلاکت رساندند و شش گروگان را نیز آزاد کردند.
وی ضمن هشدار به افراد شخصی مسلح تاکید کرد: با تحویل سلاح های خود به مراجعه قضایی و انتظامی به دامن قانون پناه آورده تا از رافت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برخوردار شوند.
وی ادامه داد: این افراد در صورت تحویل ندادن سلاح های خود در فاصله زمانی نه چندان دور در دست قانون گرفتار خواهند شد.
جنوب استان کرمان، متشکل از هفت شهرستان جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، منوجان، فاریاب، قلعه گنج و رودبارجنوب است و حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد.محمدسجاد سیفی یکشنبه 23 خرداد 1395 - 13:31 نظرات()