تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی ایران فا
بمب بزرگ بعدی پرسپولیس مشخص شد
پرسپولیسی‌ها پس از خرید علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی و ساسان انصاری و توافق دوباره شفاهی (!) با وحید امیری دست نگه داشتند تا برانکو به ایران بیاید.احسان حاج صفی بمب بزرگ بعدی پرسپولیس مشخص شد
 احسان حاج صفی بمب بزرگ بعدی پرسپولیس مشخص شد
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برخی گزینه‌های مدنظر پرسپولیسی‌ها عنوان كردند كه صبر می‌كنند تا مرد كروات به تهران بیاید و مطمئن شوند در لیست خود برانكو هستند و بعد قرارداد می‌بندند. ظاهراً ترس اغلب این بازیكنان از این است كه به سرنوشت محسن مسلمان در ابتدای لیگ پانزدهم دچار شوند.
 محسن مسلمان برخلاف میل باطنی برانكو و با نظر باشگاه، جذب پرسپولیس شد و بالاخره مرد كروات با اكراه او را پذیرفت.

برانكو هفته‌های ابتدایی هم مسلمان را روی نیمكت می‌نشاند و به او اعتنایی نمی‌كرد تا آنكه بالاخره این هافبك طراح و چپ‌پا توانست با تلاش فراوان در تمرین و مسابقه نظر مثبت سرمربی پرسپولیس را جلب كند و فیكس شود. از این حیث باید به گزینه‌های مدنظر پرسپولیس حق داد كه تا بازگشت برانكو صبوری به خرج دهند.
اما خبر مهم‌تر در این راستا مربوط به سورپرایز بزرگ پرسپولیسی‌هاست كه اگر جذب این تیم شود، می‌تواند از هر جهت باعث خوشحالی هواداران باشد.
احسان حاج‌صفی بازیكن ملی‌پوش و سرشناسی است كه قرار است امروز (شنبه) به صورت جدی با پرسپولیسی‌ها وارد مذاكره شود.
حاج‌صفی هم پس از یك فصل ناكامی در اف‌اس‌وی فرانكفورت قصد بازگشت به لیگ ایران را دارد.
محمودرضا فاضلی مدیر برنامه‌های شناخته شده این بازیكن در آلمان چند روزی در دسترس نبود و بالاخره پرسپولیسی‌ها توانستند با مكافات فراوان اینجنت حاج‌صفی را پیدا كرده و مذاكرات مقدماتی را انجام دهند.
شنیده‌ها حكایت از آن دارد كه فاضلی در گفت‌وگوی ابتدایی با پرسپولیسی‌ها عنوان داشته این بازیكن به دنبال بازی در اروپا است و اگر بخواهد به ایران بیاید، رقم بالایی طلب خواهد كرد.
گویا مسئولان باشگاه پرسپولیس جواب داده‌اند مشكلی برای پرداخت نداشته و حاضرند در صورت رضایت برانكو و به هم‌ ریختن بالانس پرداختی تیم، مبلغ مدنظر حاج‌صفی را پرداخت كنند.
نكته قابل تأمل آنكه احسان حاج‌صفی رابطه بسیار خوبی با سیدجلال حسینی دارد و این مدافع ملی‌پوش هم توصیه كرده بازیكن چپ‌پا به پرسپولیس بیاورند. البته حاج‌صفی با پیشنهاداتی از یونان و ایران مواجه شده و مشغول بررسی است.
باشگاه سپاهان هم یكی از تیم‌های خواستار احسان حاج‌صفی است اما این وسط سقف 750 میلیون تومانی و بودجه محدود (!) این فصل تیم اصفهانی‌ احتمالاً مانع بازگشت این بازیكن به تیم سابق خودش خواهد شد.
با این حال خیلی نمی‌توان به این توافقات اولیه و شفاهی در فصل نقل و انتقالات دل بست و هر لحظه ممكن است یك بازیكن یا مدیربرنامه‌هایش به سمت تیم‌هایی كه پول بیشتر بپردازند، تغییر جهت بدهند!


محمدسجاد سیفی شنبه 22 خرداد 1395 - 12:54 نظرات()