تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی ایران فا
روحانی به امیر کویت نامه داد یا نداد؟
دفتر سخنگوی دولت با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی پیرامون سوال خبرنگاران درباره ارسال نامه محرمانه از طرف رئیس جمهور کشورمان به پادشاه کویت ارائه کرد.روحانی نامه

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، دفتر سخنگوی دولت با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی پیرامون سوال خبرنگاران درباره ارسال نامه محرمانه از طرف رئیس جمهور کشورمان به پادشاه کویت ارائه کرد.

در این اطلاعیه عنوان شده که پاسخ سخنگوی محترم دولت در این خصوص تا پیش از دریافت گزارشات مربوطه بوده است. بدیهی است وزارت امورخارجه کشورمان در این مورد اطلاع رسانی لازم و دقیق تر را در زمان مناسب انجام خواهد داد.

به گزارش خبرگزای تسنیم، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه، درباره وساطت عمان بین ایران و عربستان و مذاکرات رسمی گفته بود: خیر، ما هیچ مذاکرات رسمی نداریم. اما اینکه برخی از کشورها تلاش می کنند اقدامی صورت دهند، وجود دارد. مواضع ما خیلی روشن است و خواهان درگیری با هیچ کشوری نیستیم.

وی اما در پاسخ به سوالی در همین باره، مبنی بر اینکه برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند که رئیس جمهور نامه‌ای محرمانه به امیر کویت نوشته است، ارسال این نامه را تکذیب کرد، چیزی که امروز در اطلاعیه دفتر سخنگوی دولت، اصلاح شد و سخنگوی دولت اعلام کرد که آن تکذیبیه، مربوط به پیش از دریافت گزارشات مربوطه بوده است.


محمدسجاد سیفی چهارشنبه 18 فروردین 1395 - 18:02 نظرات()