تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی ایران فا
نمره بهارستان نشینان به عملکرد وزیر نیرو +جدول
بعد از گذشت سه سال از عمر دولت روحانی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عملکرد وزیر نیرو نمره دادند؟
به گزارش مشرق، با گذشت نزدیک به سه سال از عمر دولت آقای روحانی در حال نزدیک شدن به سال پایانی عمر دولت تدبیر و امید هستیم.

دولت کنونی در روزهای ابتدایی وقتی که کار خود را شروع کرده بود شعارهایی مانند حل صد روزه مشکلات اقتصادی، رفع بیکاری جوانان و وعده‌های دیگر داده بود و شایددر حال حاضر بتوان این را به جرات گفت که بسیاری از این شعارها و وعده ها عملی و محقق نشده است.

در همین رابطه بر آن شدیم که نظر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را در خصوص عملکرد وزاری دولت تدبیر امید به وسیله نمره ای که آنها به عملکرد وزار می دهند جویا شویم.
نمره بهارستان نشینان به عملکرد وزیر نیرو +جدول

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بهترین افرادی هستند که از ابتدای یک دولت با وزار آشنایی بیشتر دارند چرا که وقتی وزرا برای گرفتن رای اعتماد از سوی رئیس جمهور به مجلس معرفی می شوند برنامه هایی را که برای وزارت خانه خود دارند ارائه می دهند و پس از گرفتن رای اعتماد، نمایندگان خیلی بهتر می داند که  پس از مدتی  چقدر از این برنامه ها محقق می شود و چقدر نیمه کار می ماند.

حمید چیت‌چیان با رای نمایندگان مجلس، وزیر نیرو شد. وزیر پیشنهادی نیرو با کسب 272 رای موافق و 7 رای مخالف 5 رای ممتنع از مجموع 284 رای تصدی وزارت نیرو را در دست گرفت.

نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد عملکرد وزیر نیرو به صورت جدول در ادامه آمده است:

نمره بهارستان نشینان به عملکرد وزیر نیرو +جدول
منبع: دانا


محمدسجاد سیفی چهارشنبه 4 فروردین 1395 - 22:52 نظرات()