کفاشیان همچنان برای ریاست می‌جنگد
علی کفاشیان در آخرین روز ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون فوتبال در اقدامی عجیب اعلام کرد که قصد شرکت در انتخابات را ندارد تا ظاهرا پرونده ابقای او به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بسته شود.

گروه ورزشی «نسیم آنلاین»، علی کفاشیان در آخرین روز ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون فوتبال در اقدامی عجیب اعلام کرد که قصد شرکت در انتخابات را ندارد تا ظاهرا پرونده ابقای او به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بسته شود.

با این حال تقریبا همه می‌دانند کفاشیان اشتیاق فراوانی دارد که دوران ریاست خود را در فدراسیون فوتبال 12 ساله کند و طبیعی است که فشارهایی باعث شده که او موقتا از شرکت در انتخابات انصراف بدهد. اما رئیس فعلی فدراسیون فوتبال که بارها نشان داده پیچیدگی‌هایی در رفتارش است که نمی‌توان اقداماتش را حدس زد، روز گذشته صحبت‌های عجیبی را به زبان آورد: "باید اول اساسنامه به تصویب دولت برسد و بعد انتخابات را برگزار کنیم. باید صبر می‌کنیم تا اساسنامه به تصویب هیأت دولت برسد و بعد از آن شاید من هم در انتخابات شرکت کردم. آن موقع قطعا شرایط فرق خواهد داشت."علی کفاشیان

او در حالی صحبت از شرکت در انتخابات کرده است که در صورتی که روز شنبه ثبت نام نکرده باشد دیگر نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند. پس دلیل صحبت‌های کفاشیان چه چیزی می‌باشد؟ وی رسما اعلام کرده که ابتدا باید اساسنامه تصویب و سپس انتخابات برگزار شود. این جمله کفاشیان خبر از تعویق انتخابات می‌دهد؟

البته گفته می‌شود کفاشیان در این مدت تمام تلاش خود را می‌کند که انتخابات به تعویق بیندازد تا شاید در سال جدید که احتمال تغییرات در وزارت ورزش محتمل به نظر می‌رسد بتواند فضایی را فراهم کند تا بتواند در انتخابات شرکت کند.

  هرچه که هست کفاشیان به این راحتی حاضر نیست ریاستش در فدراسیون فوتبال را از دست بدهد و تا روز انتخابات به تلاش‌های پشت پرده خود ادامه خواهد داد.

بهتر است فدراسیون فوتبال رسما اسامی نفراتی که در پست‌های مختلف برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کرده‌اند را رسانه‌ای کند تا از حواشی جلوگیری کند.


محمدسجاد سیفی دوشنبه 24 اسفند 1394 - 11:04 نظرات()